Jdi na obsah Jdi na menu
 

Svatební fotografie

Svatba je vyjímečným okamžikem ve Vašem životě, na který budete stále a rádi vzpomínat. Proto je důležité si objednat služby fotografa, který z Vaší svatby zachytí všechny nezapomenutelné okamžiky! Při fotografování se přizpůsobím Vašim individuálním požadavkům. Samozřejmě se budu snažit splnit všechna Vaše přání tak, aby jste měli nezapomenutelné fotky, které budou vždy připomínat Váš krásný svatební den :-)

 

Pro Vaši představu:-)

Obvykle fotím celodenní svatby - tzn. ranní přípravy u kadeřníka a kosmetičky, oblékaní šatů u nevěsty, focení detailů-šperky, podvazek, závoj, prsteny,... atd. Poté obřad, společné focení hostů, oběd, společné aranžované focení novomanželů, krájení dortu, házení kytice, začátek večerní zábavy.

V případě celodenních svateb vyvolám cca 50ks fotografií ve velkém formátu - upravených a vyretušovaných.  Dále dodávám cca 600ks fotek na CD a z toho cca polovinu vyretušovaných a upravených.

Na focení se připravuji opravdu pečlivě, vybírám místa k focení, styl focení - aby se k novomanželům hodil, atd.

Mám k dispozici i rekvizity k zapůjčení na focení. Poté fotky důkladně upravuji a retušuji (cca 5pracovních dnů), což zabere samozřejmě více času než samotné svatební focení.... Cca za 14dní max. 3týdny od svatby máte vaše svatební fotografie u vás, (změna termínu dodání se vyhrazuje dle aktuální vytíženosti).

Ne každý má focení rád a ne každý se cítí být fotogenický... Já vždy poradím, hezky se usměju, nastavím si vás stranou, která vám na fotce bude nejlépe lahodit a můžeme začít :-)

Téměř vždy se před focením setkávám s obavami zákazníků, že se neumějí fotit apod., ale i tak jsou vždy nakonec se svým celkovým výsledkem, výrazem a vzezření na fotkách spokojeni :-)

Při fotografování se snažím o uvolněnou atmosféru a vždy chci docílit toho, aby bylo fotografování pro všechny zúčastněné hlavně zábavou a ne utrpením!

 

 

562767_522538491148820_287782016_n.jpg